Stardoll

Stardoll genç kızlara yönelik bir 2D tarayıcı tabanlı MMO’dur. Oyuncular özel bir bebek oluşturabilir, tasarımcı hatları ve özel desenler arasında değişen yüzlerce giyim seçeneklerini kullanarak oluşturdukları bebekleri giydirebilir. Ayrıca Stardoll‘da birkaç mini oyun da mevcuttur ama esas amaç kızların zevklerine göre bebeklerini giydirmesidir.

Stardoll‘da bulunan mağazadan bebeğiniz için güneş gözlüğü, çanta ve yüzlerce çeşit aksesuarlardan istediğinizi alarak giydirebilir ve kıyafetine yakışan makyajını istediğiniz şekilde yapabilirsiniz. Stardoll’da ayrıca özelleştirebileceğiniz doğum günü pastaları, düğün pastaları, stüdyolar ve bebek evleri de mevcuttur. Az öncede söylediğimiz gibi oyunda birkaç basit bulmaca ve jiggsaw bulmacaları ile de zevkli vakitler geçirebilirsiniz.

“Stardoll” için 15 yorum

  1. cok gzl br oyun bız sınıfça oynuyoz ve ck sewıyoz facebook gıbı ıstek atıyon cetlesebılıyon mağazaya gıdıyon alşvrş ypyn sonra partiye gdp arkds blblyn ewını dekr edyn

  2. oyun manyak bıse ben 20 level oldum sınıfça oynuyoruz stardoll da arkadaşına ıstek atbılıyon cetlesebılıyon partiye gıdıp arkadaş buluyon manyak güzel bır oyun bı deneyın cok güzel başka kızlara inanmayın bı deneyın 🙂 🙂 🙂 optum canlarım

  3. oyundan nefret ediyom.çok az para veriyolar!kesinlikle berbat ve beyin yıkayıcı bir oyun.resmen beyin yıkamak için yapılmış!böyle şeylere kanmayın!

    1. Sayfa üstünde bulunan stardoll oyna bağlantısına tıklayarak oyun adresine girebilir ve ücretsiz kayıt olarak oyunu oynayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir