Point Blank Türkiye

Point Blank Nfinity Games tarafından Türkçe olarak yayınlanan, tarz olarak Medal of Honer Multiplayer, oynayış mantığı olarak bildiğimiz klasik Counter Strike ve ölüp tekrar doğma açısından da Half Life‘a benzeyen MMOFPS tarzında kaliteli grafikleri olan bir online oyundur.

Mükemmel grafikleri, harika oynanalabilirliği, oyun için botların yapay zekası ve belkide en güzel yanı seviyelerin rütbe ile belirlenmesi nedeniyle, online oynanan efsane olma yolunda ilerleyen oyun, tam sürüm ile artık tamamen Türkçe olarak yayında.

Point Blank Özellikleri

 • Point Blank’te ateş etme, vurulma, kurşunların çevreye etkisi sırasında ortaya çıkan gerçeçi ses ve tepkiler, sizi en gerçekçi deneyimi yaşatıyor.
 • Point Blank haritalarında hareket eden dinamik objeler, yıkılabilir duvarlar ve paylayabilen arabalarla oyun süresince sürekli değişen bir çatışma alanı sunuyor.
 • Çeşitli dürbünler, çift şarkör, dot sight gibi gelişmiş silah özellikleriyle daha gerçekçi ve hareketli bir çatışma deneyimi yaşayın! Kendinize en uygun silahı seçin.
 • Görev kartları satın alın, görevleri tamamlayın ve ödülleri kazanın. Görev zorluğu arttıkça kazanılan ödüllerde bir o kadar değerli olacaktır. Daha fazla görev, daha fazla ödül!

Point Blank Editörün Yorumu

Artıları:
+ Stratejik haritalar ve birbirinden farklı silah çeşitleri
+ Rütbe sistemi (Her levele karşılık gelen bir rütbe vardır.)
+ Clan sistemi
+ Farklı oyun modları

Eksileri:
– Kaliteli silah ve karakterlerin markette pahalı fiyattan satılması
– Kullandığınız silahın süreli oluşu

“Point Blank Türkiye” için 63 yorum

 1. salam arkadaslar bende 2 genaral 2 nokde satiram 100 manata satiram isdeyen olsa elaqe saxlasinnn 055-779-78-92

 2. ben giriyorum yazıyo kurallara aykırı giriş nedeniyle oyuna giriş yapamazsınız lütfen point blankın resmi sayfası olan (point blank.com.tr) desetek sayfasında ticket gönderiniz ticket gönderdim olmadı !!!!… NAAPA BİLİRİM

 3. evvel point yuklemisdim oz ozune cixrdi hec OYUN KAPATILIYOR’da yazmirdi indi yukleyirem gorum yene olacaq

 4. oyun güzeldir inşallah bayadır ugraştıgım bi oyun var 2 saat tir ugraştım sıkıldım bende yeni oyun arıyom bunu buldum inşallah güzel ve türkcedir.

 5. Nfinity Games Oyun Yöneticisinin bu konuya yazmış olduğu cevap aşağıdaki gibidir.

  Writer : GameMaster

  Merhabalar,
  Öncelikle bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.
  Teknik bir problemden kaynaklı sorun mümkün olan en kısa zamanda düzeltilecektir.
  İlginiz ve sabrınız için teşekkürler.
  İyi Oyunlar
  Nfinity Games Ailesi

 6. Lobide beklerken altta bazı arkadaşların konuşmalarına şahit oldum aynen şöyle “”GÜNCELLEME GELDİKTEN SONRA SMOKE VE K-400 GÖREVLERİNİN YAPILMADIĞINI” duydum. Denemek istemedim açıkçası bir bilgi verirseniz sevinirim yapılıyor mu yapılmıyor mu?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir