Goal United
Yayıncı
Oyun Türü
PvP
Yok
Oyun Boyutu
Tarayıcı Önyüklemesi
Fiyat
Ücretsiz
VN:F [1.9.22_1171]
Grafik
Kontrol
Özelleştirme
Puan: 7.0/10 ( Toplam Oy: 1 )
Genel Puan
 • Oyun Tanıtımı
 • Görüntüler
 • Videolar
 • Haberler

Goal United indirmeye gerek kalmadan tarayıcı üzerinden oynayabileceğiniz tam anlamıyla online manejerlik oyunudur. Oyuncu kendi stadyumunu ve takımını kurabilir, geliştirebilir ve yüzbinlerce oyuncu ile aynı anda mücade edebilir.

Goal United yeni jenerasyon diye iddia edilen Online (çevrimiçi) Futbol Menejerlik oyunudur. “Look&feel” konusunda birçok ödüle layık görülmüş bu oyunun kalitesi birçok PC ve konsol oyunuyla yarışabilir.

Bu oyuna kayıt olmak ücretsizdir. Kulüp başvuru formunu doldurduktan sonra sanal ortamda bir futbol kulübü yönetebilirsiniz. Lig katılımlarını belirlerken sadece başvuruların yapılış sırasına yani zamanlarına bakılır. Kulüpler için belirlenen yerler en iyi ligten en kötüsüne doğru dağıtılır.

Oyunda temel amaç, kaydolduğunuz lig’de en üst sıralarda ligi tamamlamak ve 1. lige tırmanmaktır. Birçok küme olan liglerden Türkiye’yi ele alacak olursak, ortalama 14 küme vardır. 6. kümeye kadar ilk 3’e giren üst kümeye çıkar, son 3 ise alt kümeye düşer. 5. ligden itibaren lig sonunda Play-of] sistemi vardır. İlk iki, bir alt sıra ligindeki ilk ikiyle 4’lü grup oluşturur ve Play-offmaçları oynar. Grupta ilk iki, bir üst lige çıkar.

Oyunda takımınızın oyuncularına haftalık antrenman verme, taktik ayarları ve kadro seçimleri gibi fonksiyonlar mevcut. Ayrıca takım çalışanları, paf takım, stadyum yapılandırması, sponsorlar da oyunun tadı tuzu. Ayrıca alabileceğiniz ücretsiz oyun dahilinde birde Ülke kupası National Cup vardır. Bu eleminasyon sistemiyle oynanır.

Bir diğer nokta ise Premium hesap ve GIClerdir. Premium sahipleri takım sayfalarında formalarını seçip logo ve kupalarını sergileyebilir, takım istatistiklerine ulaşabilir ve oyuncusu hakkında not tutup haftalık antrenman performanslarını gözleyebilir. GIC ise ücretli United turnuvalarına katılmak için bir nevi “sanal para”dır.

GoalUnited Editör Notu

Artıları
+ Oyun kalite olarak bir çok PC ve konsül oyunuyla yarışabilir.

Eksiler
– Maç esnasında kadroda ve taktiklerde değişiklik yapılamaması.
– Maç yayınının görüntülü olmayışı.
– Gerçek oyuncu isimlerinin olmayışı.

Goal United Ekran Görüntüleri


GoalUnited 2011 Tanıtım Videosu

 • semihPROolommm

  yavv olom açılmıyo ya yardım edin nolorrr

 • yavuz baha şahin

  çok güzel olur inşallah

  • http://www.wikioyun.net pantegra

   Olur inşallah :)

 • yavuz baha şahin

  çok güzel galiba

 • yavuz baha şahin

  hiç oynamadım inşallah güzel olur

  • yavuz baha şahin

   hiç oynamadım inşallah süper olur