At Zarını Kur Şehrini

At Zarını Kur Şehrini, Joygame tarafından yayınlanacak olan ve Monopoly isimli masa başı oyununa benzer online bir oyundur. Uzun yıllar boyunca masa başında toplanarak ailemizle ya da arkadaşlarımızla birlikte zar atarak oynadığımız ve zarın sayısı kadar saat yönünde kutucuk ilerleterek oyuna devam ettiğimiz oyunlar At Zarını Kur Şehrini oyunu ile artık online olarak karşımıza çıkıyor.

At Zarını Kur Şehrini 1

Oyun tıpkı Monopoly isimli oyun gibi basit bir çizgiyi takip ederek oynanıyor. Başlangıçta belirli bir para ile oyuna katılıyorsunuz ve hamle sayılarını belirlemek için ise iki adet zar kullanıyorsunuz. Oyunda bu para ile gayrimenkul alıyorsunuz. Elbette ki bu parayı artırabilmek sizin elinizde. Oyun sırasında aldığınız gayrimenkule gelen bir kişi size kira ödemek zorunda kalıyor ya da tam tersi siz başkasının mekanına geldiğinizde siz ona kira ödemek zorunda kalıyorsunuz. Oyunun amacı rakipleri maddi olarak çöküşe uğratarak iflasa sürüklemek. Ayrıca bölgenizde otel ve evler inşa edebiliyorsunuz. Bunun için sadece o yeri satın almanız gereklidir.

At Zarını Kur Şehrini 2

At Zarını Kur Şehrini oyununda farklı özelliklerde çeşitli karakterler mevcuttur. Her karakter birbirinden farklı olmakla birlikte her karakterin güçlü ve zayıf olduğu özellikleri vardır. Oyunda puan toplayarak karakterinizin istatistiklerini artırabilirsiniz. Karakter özelliklerini güçlendirme özelliği sayesinde oyunu daha kişisel bir düzeyde oynayabilir ve kazanmak için daha az uğraşabilirsiniz.

Oyunun işlevselliği ve oynanışı açısından bazı masaüstü oyunlarına benzerliği bulunsa bile, kendini oldukça eğlenceli ve farklı hissettiriyor. Oyunu çevreleyen atmosfer harika ve ayrıca hareketler ve seslendirmeler de oldukça başarılı. Oyun genelde 25 dakika kadar sürmektedir ve bu da ortalama 35 tura denk gelmektedir.

At Zarını Kur Şehrini 3

Bizce At Zarını Kur Şehrini arkadaşlarınızla birlikte dinlenirken eğlenceli vakit geçirmek için oynanabilecek ücretsiz bir oyundur.

At Zarını Kur Şehrini kayıt ol ve hemen oynamaya başla.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir